After Eden Recycled Jarretel - Zwart
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Niet goed? Geld terug zonder gedoe
- Thuisbezorgd of PostNL ophaalpunt
- Gratis achteraf betalen
- Same day delivery is mogelijk
Productinformatie
After Eden Recycled Jarretel - Zwart
De After Eden Recycled Jarretel - Zwart is een klassieke basic. Dit basis model jarretelgordel is gemaakt van gladde stretch stof en sierlijk bloemen kant met stretch kwaliteit. Deze materialen zitten niet alleen als gegoten, ze zijn ook nog een gemaakt van gerecycled materiaal. Met deze jarretel geef jij jouw lingerie niet alleen een sexy twist, je draagt ook jou steentje bij aan een betere wereld.
De jarretelgordel is luxe afgewerkt met elastische zomen. In de achterkant is een 3 x 2 haaksluiting gezet en de 4 jarretelbandjes zijn verstelbaar. Zo maak jij de jarretelgordel perfect op maat. Aan de uiteinden van de jarretelbandjes zijn lintjes aangebracht voor een chique afwerking.
De Recycled Jarretel - Zwart van After Eden is door het basis design makkelijk te combineren met een zwarte bh en string. Voeg hier kousen aan toe en jouw look is compleet!
Eigenschappen Recycled Jarretel:
- Jarretelgordel
- Met kanten details
- Heerlijk zacht
- Stretch kwaliteit
- 3 x 2 haaksluiting achter
- 4 verstelbare jarretelbandjes
- Lintjes op de sluitingen
- Gerecycled materiaal
- Kleur: Zwart
- Materiaal: 87% Gerecycled Nylon 13% Elastaan
- Maten: S / M / L / XL
Merk | After Eden |
---|---|
Kleur | Zwart |
Kleur | Zwart |
Materiaal | 87% Gerecycled Nylon, 13% Elastaan |
Wasadvies
![]() Niet chloorbleken |
![]() Niet stomen |
![]() Niet strijken |
![]() Natreiniging mogelijk |
![]() Niet drogen in droogtrommel |
![]() Handwas mogelijk |